06. 20. 2018

POLETNI NOGOMETNI KAMP 26.6.-29.6.2018 in 2.7.-6.7.2018

POLETNI NOGOMETNI KAMP 26.6.-29.6.2018 in 2.7.-6.7.2018

 

Torek26.6  Spoznavni dan

7.30- 8.15 Prihod

8.15 Zajtrk

9.15- 11.00 Nog. Trening

11.00- 12.30 Igre z žogo

12.30 Kosilo

13.30- 15.00 Najboljši program 1.

15.00 Malica

15.15à Igre z žogo

 

Sreda27.6 Dan dogodivščin (Atlantis 1. skupina)

7.30 Prihod 

8.00 Zajtrk

9.00 Pohod na Polhograjsko grmado

9.30 Odhod v Atlantis ( 1. skupina)

12.30 Kosilo

13.30-15.00 Najboljši program 2.

15.00  Malica

15.15à Igre z žogo

 

Četrtek28.6 Dan taborjenja (Atlantis 2. skupina)

V četrtek bomo organizirali večerni program in možnost spanja v šotorih (na pomožnem nogometnem igrišču). Prosim,če nam prvi dan na kampu sporočite kdo ima in lahko posodi šotor ter kdo ga nima in bi vseeno rad prespal, da se bomo lahko organizirati.

Tisti otroci, ki ne želijo prespati lahko, odidejo v popoldanskem času oziroma po večernem programu in  se vrnejo naslednji dan.

7.30 Prihod 

8.15 zajtrk 

9.00 Odhod v Atlantis

9.00 Gimnastika v telovadnici

12.30 Kosilo

13.30- 15.00 Najboljši program 3.

15.00 Malica

16.00 Priprava terena za večer( šotori, kres…)

19.00-21.30 Nog. Turnir, animacije, večerja ob ognju

22.00 spanje v šotorih

 

Petek 29.6 Zaključni dan (Atlantis 3. skupina)

7.15 Budnica

8.15 Zajtrk

9.00 Odhod v Atlantis

9.15 Nog. Trening

11.00 igre z žogo

12.30 Kosilo

13.30 Vodne igre 

15.00 Malica

15.15 Igre z žogo

 

Ponedeljek, 2.7 Uvodni dan 

 

7.30- 8.15 Prihod

8.15 Zajtrk

9.15- 11.00 Nog. Trening

11.00- 12.30 Igre z žogo

12.30 Kosilo

13.30- 15.00 Najboljši program 1.

15.00 Malica

15.15à Igre z žogo

 

 

 

Torek, 3.7. Izlet na Iški Vintgar

7.30 prihod

8.00 zajtrk

8.30 odhod z avtobusom do Iga

9.00-15.00 izlet

16.00 prihod nazaj

 

 

Sreda, 4.7 Atlantis skupina 1

7.30 Prihod

8.15 zajtrk 

9.00 Odhod v Atlantis

9.00 Gimnastični program

12.30 Kosilo

13.30- 15.00 Najboljši program 2.

15.00 Malica

15.15 Igre z žogo

 

Četrtek, 5.7. Atlantis skupina 2

7.30 Prihod

8.15 zajtrk 

9.00 Odhod v Atlantis

9.00 Gimnastični program

12.30 Kosilo

13.30- 15.00 Najboljši program 2.

15.00 Malica

15.15 Igre z žogo

 

 

 

 

Petek,6.7 Poslovilni vodni dan

7.30 prihod

8.15 Zajtrk

9.15 Nog. Trening

11.00 Program 4.

12.30 Kosilo

13.30 Vodne igre 

15.00 Malica

15.15 Igre z žogo

 

 

 

Dodaj komentar